GELİBOLU ŞEHİTLİK TURU

DUR YOLCU!
Bilmeden gelip bastığın bu toprak
Bir devrin battığı yerdir!

Wilusa Seyehat Acentesi

Wilusa Seyahat Acentesi; adını, Truva’nın Hititler dönemindeki ismi olan Wilusa'dan almaktadır.

Acentemiz, yüksek standartlarda hizmet sunan, hevesli, genç, profesyonel rehber kökenli bir ekip tarafından yönetilmektedir. Wilusa, resmi olarak 2006 yılında kurulmuş olmasına rağmen, çalışanların çoğu uzun yıllar bu bölgede turizme hizmet etmiş kişilerden oluşmaktadır. Ekibimiz; Çanakkale'nin ilham verici ve anlamlı tarihi ile doğal güzelliklerini samimi bir ortamda meraklılarıyla buluşturmayı prensip edinmiştir.

Wilusa Seyahat Acentesi, düzenli olarak Truva, Assos, Kazdağları, Bozcaada, Gökçeada ve Şehitlik turları organize etmekte, isteğe göre bu turlar İngilizce, Almanca ve Türkçe olarak yapılabilmektedir. Tüm rehberlerimizin, Kültür ve Turizm Bakanlığı sertifikalı, yabancı dil bilen ve alanı tüm yönleriyle tanıyan profesyonellerden oluştuğuna emin olabilirsiniz.

Acentemizin odak noktası Çanakkale bölgesine ait turlar ve gezilerdir. Bununla beraber, Dünya'nın her yerinden müşterisi bulunan Çanakkale merkezli acentamız, Edremit ve Kaş şubeleri ile birlikte yüksek "back to back", "incoming" potansiyeline sahip, kendi araç filosu bulunan, uluslararası bir "A" grubu seyahat acentası olmanın gurunu yaşamaktadır.